Gönderen Konu: Ko-Hosting.Com Oyun Sunucuları web Host Domain Satış Merkezi  (Okunma sayısı 929 defa)

03 Mart 2016, 20:21:47
*
İleti: 3Skype: kohosting.destek
Satis-Bilgi: Linklerin görüntülenmesine izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Veri merkeziDGN Datacenter |Teklan Datacenter / Fransa, Almanya, ABD Lokasyon (500 Mgbit Gerçek Bağlantı 1000 Mgbit Sanal Baglantı Özel 7000 Mgbit Baglantı Hızına Sahip.
Web Sayfamız: Linklerin görüntülenmesine izin verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Oyun Sunucusu Arayanlara Vip Sunucu %100 Dos Saldırısına Karşı Dayanıklı, Saldırı Yapan İp Adresleri Otomatik Sunucuya karşı Ban Sistemi ,Dünyanın En hızlı Harddısk SSD Donanım ,lag Donmaya Son Cisco ASA Firewall İstenilen İşletim Sistemi Stoklar Tükenmeden Bulunması Zor Sunucular Başka yerde Aramayın.
Sunucu Özellikleri : 
Xeon E5 Serisi cift Cpu (3.9 Mhz )
4 gb Ram (2133 Mhz )
50 Gb SSD (Raid Sistem Kesinlikle Veri Kaybı Yaşanmaz Garanti %100)
Bu Başlangıç Fiyatı Aylık Sadece 100 TL 
Bu sunucu Ortalama 500 User Lagsız Garanti 
İsteğinize Göre Cpu Ram SSD Disk artışı yapılır Fiyat Ona göre belirlenir .
Fırsat Kaçırmayın Yıllık Alımlarda İndirim Vardır.

Test Sunucu Verilir Dos Saldırısı SSD mı acaba Gibi Kontrolleri Bizzat Yapabilirsiniz.
Test sunucu için Skype: kohosting.destek

DEDİCATED SERVER KİRALAMA

Sunucu Hizmetlerimiz
Bizden sunucu ve altyapı kiralıyabilir veya satın alabilirsiniz.
Şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda karşılıklı görüş ve talepler sonucu size özel geliştirilmekte ve size özel fiyatlandırılmaktadır.
Sunucu hizmetlerimiz ister anahtar teslim full bir altyapı kurularak teslim edilir isterseniz sadece sizin talep ettiğiniz kadarı ile size teslim edilir.


Donanım
Sunucu altyapımızı IBM HP ve DELL markaları oluşturmaktadır. Quad Core Xeon mimarisine sahip, ECC registered ramleri,Yuksek Performansli SSD,NaS-SATA ve 15000Rpm SAS diskler ve Raid 10 veya Raid 50 yapısı ile performansdan ödün vermeden sitelerinizi yayınlayabilirsiniz.


Esnek Çözümler
Her hizmet için farklı firmalardan teklif almak farklı firmalarla farklı kısımların geliştirilmesi amacı ile farklı farklı maliyet tablosu oluşturmak zorunda kalmazsınız.
Donanım tedariğinden teknik desteğe, datacenter barındırma hizmetinden network altyapısı oluşturmaya, yazılım tedariğinden yapılandırılmasına kadar tüm desteği ve teklifi sadece ko-hosting ten talep edebilirisiniz.


Yapılandırma
Hali hazırda kullandığınız yapıyı sizin için son teknoloji VMware ESX ile sanallaştıralım hem donanım karmaşasından kurtulun.
Hem datacenter maliyetleriniz düşürülsün ve sanallaştırma teknolojisinin konforunda sisteminiz kesintisiz yedekli olarak çalışmaya devam etsin.


OYUN SUNUCULARI
Profesyonel Oyun sunucularımız ve Sınırsız Seçeneklerimiz ile Oyunlarınıza Rahat Bir Ortam Sağlayın! Ayrıca %100 Cisco ASA Firewall Koruma Garantisi Oyun İçi Güvenlik Sistemi


BAYİMİZ OLUN
Firma Sahiplerine Özel Knight Bayi Sistemi Her ne lazımsa Kendimizce karşılıyoruz Ayrıca %100 Cisco ASA Firewall Koruma Garantisi Oyun İçi Güvenlik Sistemi

Linux HOSTİNG
Profesyonel Linux çözümlerimiz ve sınırsız seçeneklerimiz ile sitenizi en iyi şekilde barındırın!

KURUMSAL
Misyonumuz;

Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; Bizim çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.Vizyonumuz;
Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

Kariyer Arayanlara İş İmkanı :

YAZILIM UZMANI